+90 546 417 55 01

info@vipadam.net

ÇALIŞMA SAATLERİ   08:00 - 17:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Teknolojinin yapı taşlarını oluşturan internet siteleri ile artık müşteri potansiyelinizi daha fazla yaygın hale getirebilecek aynı zamanda da sosyal medya gücünü kullanarak da sizlere oldukça fazla iletişim ağını yansıtmaktayız. vipAdam olarak 2013 yılından bu yana birçok müşteri potansiyeline eriştik ve en büyük Misyonumuz müşterilerin yüzbinlerce kişiye hitap etmesini sağlamaktır. Müşterilerimizin daha profesyonel bir web tasarıma ve aynı zamanda da sosyal medya gücüne ulaşması adına çalışmalar sergilemekteyiz. Bu anlamda da müşterilerimiz her zaman daha fazla kitleye hitap ederek kazanç marjinalini de en üst seviyeye getirmektedir. Lüleburgaz da vipAdam olarak birçok kurumsal firmalara çalışmalar gerçekleştirdik ve referanslarımız alanından bu müşterilerimizi de görebilirsiniz. Sizler de bu kazanç dolu üst basamaklara çıkan firmalardan birisi olmak istiyorsanız eğer sitemiz içerisinden iletişim panelinden bizlere ulaşabilirsiniz ya da telefon numaramızdan bizleri arayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde çözüm odaklı çalışmalarımız ile birlikte artık sizler de internet sektörü içerisinde yerinizi alacaksınız ve daha fazla müşteriye de hitap etmiş olacaksınız. Kazançlarınızı en üst seviyeye getirirken gerek web tasarımınız gerekse de sosyal medya gücünü en iyi şekilde elde ederek reklam ağınızı da genişletmiş olacaksınız.

vision

MİSYONUMUZ

Gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar neticesin de her zaman Vizyonumuzu en üst kademe tuttuk ve müşterilerimizin tüm çalışmalarını kendi çalışmalarımız olarak gördük, daha iyi yerlere getirmek adına gece gündüz projelerimizi sunduk.

vision

VİZYONUMUZ

İletişim ağını en geniş hale getirerek farklı platformlarda da yeni müşterileri kazandırmak adına çalışmalarımız yer almaktadır. Bu çalışmalarımız neticesin de firmalar her zaman daha fazla kitleye hitap etmekte ve kazançlarını en üst seviyeye getirmektedir.

Bizi Arayın +90 546 417 55 01

Bizi Arayın +90 546 417 55 01

Zafer Mah. Tekcan Cad. No:73/D Lüleburgaz / KIRKLARELİ
+90 546 417 55 01 (WhatsApp)
info@vipadam.net

© Copyright 2013-2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Sitede yer alan görseller ve yazılı içeriklerin izin olmaksızın kullanılması yasaktır.