+90 546 417 55 01

info@vipadam.net

ÇALIŞMA SAATLERİ   08:00 - 17:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Domain ve Hosting

Domain ve Hosting

Domain ve hosting satın almak artık sizler için oldukça kolay bir hale gelecektir, üstelik boşa düşecek olan kaliteli domainler konusunda da sizler de bilgi sahibi olacaksınız ve sitemiz içerisinde bu domainleri hemen satın alabileceksiniz. İnternet sitelerinin isimlerini belirleyen birçok uzantıya sahip olan algoritma sistemleri yer almaktadır. Bu sistemlere Domain adı verilir ve çok farklı alan da domain üzerine kurulmuş sorgulama ve dolu olup ya da boş olduğunu belirten yöntemler geliştirilmiştir. vipAdam firmamız sizlere sunmuş olduğu bu yazılım sayesin de site isimlerin kontrollerini daha rahat bir şekilde sorgulayabilir ve beğendiğiniz bir isimin ne kadar sürede boşa düşeceğini bilgisayarınız da masa üstün de kontrol edebileceksiniz.

 

Aynı zaman da düşecek olan süreden önce size gelen uyarı sayesin de beğendiğiniz domain isimlerinin kaçınılmaz olması avantajı ile internet sektörün de sizler de bir adım önde olacaksınız. Tıpkı bir rezervasyon mantığı ile birlikte boşa düşecek olan domainleri kontrol altına almak sizin için adeta bir çocuk oyuncağı olacak. vipAdam firmamızın sizlere sunmuş olduğu domain takip programı sayesin de sizler de beğendiğiniz domainleri kesinlikle kaçırmayacaksınız ve hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Böylelikle sizin belirlemiş olduğunuz isim üzerinden projelerinizi en iyi şekilde değerlendirebilecek kazançlarınızı sağlayabileceksiniz.


               Domain kontrolleri bildiğiniz üzere web site sorgulama sistemleri ile birlikte öğrenilmektedir fakat birçok web siteler sürekli sorgulanan domainleri kayıt altına alıyor ve düştüğü anda ilk alacak olan kişi sizin güvendiğiniz web site sorgulama sistemleri olmaktadır. Yani sizler bir güven içerisin de sitelerden düşüp düşmediğini sorgularken aslın da onlara bir tüyo vermiş oluyorsunuz. Yazılımımız sayesin de böylelikle o web sitelere herhangi bir koz vermeden domain tarihini rezerve etmiş ve kayıt altına almış oluyorsunuz. Hosting satın almak için de artık zorluklar çekmeyeceksiniz ve firmamız sizlere en kaliteli hosting hizmetini sunacaktır.

 

%99 up time garantisini sunan hosting hizmetimiz sayesinde hiçbir bakım işlemleriyle de uğraşmadan sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sizlerin yerine vipAdam olarak bizler olası tüm teknik arıza ve bakımları üstlenmekteyiz. Üstelik bu çalışmalar için herhangi bir ek ücret alınmadan sitenizin kesintisiz bir şekilde açık kalması adına çalışmalar sergiliyoruz. Hemen sizler de bir hosting almak istiyorsanız eğer sitemiz üzerinden iletişim panelini kullanarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda da telefon numaramızı arayarak da iletişime geçebilir ve hangi hosting almanız konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bizi Arayın +90 546 417 55 01

Bizi Arayın +90 546 417 55 01

Zafer Mah. Tekcan Cad. No:73/D Lüleburgaz / KIRKLARELİ
+90 546 417 55 01 (WhatsApp)
info@vipadam.net

© Copyright 2013-2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Sitede yer alan görseller ve yazılı içeriklerin izin olmaksızın kullanılması yasaktır.